Naujienos

Pagėgių krašto turizmo plėtros perspektyvos 2021-2022 m.Š. m. spalio 6 d. VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo ir verslo informacijos centras“ direktorė Ilona Meirė dalyvavo Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ susirinkime. Vienas iš pagrindinis susirinkimo tikslų buvo naujo turizmo objekto Vilkyškiuose - ,,Istorijos inkubatoriaus“, pristatymas Klaipėdos krašte ir įvedimas į turizmo rinką.

Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“ vienija 30 veiklių, bendruomeniškų ir geranoriškų moterų, atsidavusių Rotary idėjai ir tikinčių, kad kartu galima nuveikti daugiau nei po vieną. Klubas pavadintas vienos iškiliausių istorinių asmenybių – Prūsijos karalienės Luizės, 1807-1808 gyvenusios Klaipėdoje – garbei. Tuo tikslu 2021 m. liepos mėnesį VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo ir verslo informacijos centras“ ir Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, siekiant populiarinti Prūsijos karalienės Luizės atmintiną Lietuvoje ir užsienyje.

Rotary klubo „Karalienė Luizė“ prezidentė Valentina Burkšienė džiaugiasi naujai sukurtu ir turistų poreikiams pritaikytu objektu Pagėgių krašte. Siekiant efektyvaus bendradarbiavimo, sekantis Rotary klubo „Karalienė Luizė“ narių susitikimas planuojamas Pagėgių krašte, susitinkant su vietos valdžios ir institucijų atstovais bei aplankant karalienės Luizės objektus.

Daugiau informacijos rasite naujame VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo ir verslo informacijos centras“ internetiniame puslapyje https://www.visitpagegiai.lt/